Ota yhteyttä meihin

Oletko kiinnostunut vuokraamaan toimitilaa tai haluat tietää enemmän meistä ja kohteistamme?

Täytä yhteystietosi, niin olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

Yhteydenottolomake


Mistä olet kiinnostunut?

Tietosuojaselosteeseen pääset tästä 

Yhteystiedot

Haluatko keskustella lisää? Täältä löydät toimitilavuokrauksen yhteystiedot.

Toimitilat Suomessa

 

Michael Ekström

Vuokraus- ja markkinointijohtaja

+358 40 680 4500

michael.ekstrom@skanska.fi

 

Antti Säynätkari

Managing Director

+358 40 768 9218

antti.saynatkari@skanska.fi

Toimitilat muissa Pohjoismaissa

 

Oslo

Kathrine Vanem

+47 41 64 82 56

kathrine.vanem@skanska.no

 

Kööpenhamina

Elo Alsing

+45 20 16 93 22

elo.alsing@skanska.dk

 

Tukholma

Caroline Andersson

+46 10 44 95 513

caroline.andersson@skanska.se

 

Göteborg

Mats Dynevik

+46 10 44 84 443

mats.dynevik@skanska.se

 

Malmö

Sofia Ekerlund

+46 10 44 83 047

sofia.ekerlund@skanska.se

 

Muut Ruotsin kaupungit

Joakim Åkesson

+46 10 44 83 361

joakim.akesson@skanska.se

 

Varasto- ja logistiikkatilat Ruotsissa

 

Ida Granqvist

+46 10 44 81 317

ida.granqvist@skanska.se